Komunikat Zarządu

Szanowni Absolwenci, Sympatycy, Uczniowie, Nauczyciele Zespołu Szkół Samochodowych w Nowym Sączu,

 

Zarząd Stowarzyszenia „Sądecka Samochodówka” informuje, że w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, w uzgodnieniu z Dyrekcją Zespołu Szkół Samochodowych podjął decyzję o przesunięciu terminu I Zjazdu Absolwentów i  wszystkich imprez towarzyszących Jubileuszowi 65-lecia powstania Zespołu Szkół Samochodowych organizowanych przez Stowarzyszenie.

Ta trudna decyzja jest spowodowana:

  • wprowadzeniem 11 marca 2020 r. na terenie Polski stanu zagrożenia epidemicznego i czasowym zawieszeniem funkcjonowania jednostek oświatowych
  • ogłoszeniem 20 marca przez Rząd RP stanu epidemii na terenie całego kraju i związanymi z tym kolejnymi obostrzeniami dotyczącymi organizacji życia społecznego, jak również przedłużeniem zawieszenia zajęć w placówkach oświatowych do 14 kwietnia br
  • odpowiedzialnością za wszystkich uczestników Zjazdu, nierzadko będącymi z grupy wiekowej podwyższonego ryzyka.

Wstępnie nowy termin obchodów 65-lecia powstania ZSS oraz I Zjazd Absolwentów planowany jest na miesiąc październik. Zarząd Stowarzyszenia, zobowiązuje się dołożyć wszelkich starań, aby Zajazd odbył się w nowym terminie. Przygotowania trwają dalej wg. nowego harmonogramu. Jedynie Album Jubileuszowy został oddany już do druku i będzie zapewne dostępny przed Zjazdem.

Proponujemy wszystkim, którzy zgłosili swój udział w Zjeździe, aby podtrzymali swoją wolę udziału w nowym, jesiennym terminie. Osoby, które nie zdecydują się na uczestnictwo, a dokonały wpłaty, prosimy o informację telefoniczną lub mailową i wpłacone wpisowe zostanie zwrócone.

Mamy jednak nadzieję, że spełnią się optymistyczne prognozy dotyczące wygasania epidemii i spotkamy się na jubileuszowych obchodach i na zjeździe w nowym terminie. Oczywiście, z wyprzedzeniem będziemy Was, tak jak do tej pory, informować szczegółowo o terminach i przygotowaniach. Zostańcie Państwo z nami, wspólnie pomyślnie przejdziemy te trudne czasy.

 

Dariusz Krupa

Prezes Zarządu

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *