Pismo Prezesa Zarządu Stowarzyszenia do Absolwentów

Nowy Sącz, grudzień 2018 roku

Koleżanko, Kolego! WSPOMNIJ SWOJE SZKOLNE LATA!!!

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy Absolwenci,
Zespół Szkół Samochodowych, nasza sądecka „Samochodówka” zbliża się wielkimi krokami do kolejnego, prawie „okrągłego” jubileuszu. W kolejnym roku szkolnym, 2019/2020 obchodzić będziemy 65(!) „urodziny”. To godny jubileusz, który wymaga godnej oprawy! To będzie możliwe tylko przy WASZYM, KOLEŻANKI i KOLEDZY ABSOLWENCI współudziale.
Obchody planujemy w dniach 20-21 marca 2020 roku (piątek, sobota).

Koleżanki i Koledzy Absolwenci,
Zapraszamy WAS do współtworzenia programu WSPÓLNEGO świętowania! Jesteśmy otwarci i czekamy na WASZE pomysły i propozycje! Chcemy, by ten jubileusz zapisał się złotymi zgłoskami w historii naszej SZKOŁY! Jednym z naszych projektów na święto „Samochodówki” jest wydanie jej monografii, monografii, która obejmie sześć i pół dekady działalności na wszystkich możliwych polach. Trudno sobie wyobrazić jubileuszowe wydawnictwo bez WAS, bez WASZYCH wspomnień, refleksji, zdjęć, studniówkowych tekstów!

Koleżanki i Koledzy Absolwenci,
Każdy z WAS, każda z WAS ma w swojej pamięci niezapomniane zdarzenie (zdarzenia) ze szkolnych lat, które kojarzy się WAM z latami w szkolnej ławce, przy warsztacie, za kierownicą, na boisku, na rajdzie… WASZE wspomnienia o klasowych przyjaźniach, profesorach, wychowawcach, nauczycielach zawodu nie tylko ubarwią monografię, ale też wzbogacą historię NASZEJ SZKOŁY! Nie bójcie się chwycić za pióro (komputerową klawiaturę lepiej…), gwarantujemy redakcyjną pomoc. Napiszcie, jak potoczyły się WASZE losy po opuszczeniu murów „Samochodówki”. Sięgnijcie do swoich domowych archiwów, poszukajcie zdjęć ze szkolnych lat, zeskanujcie, podeślijcie i podzielcie się nimi z nami i ze swoimi Koleżankami i Kolegami. Bądźcie też być posłańcami naszego apelu, przekażcie go dalej do Koleżanek i Kolegów – absolwentów „Samochodówki”, z którymi macie kontakt. Zamierzamy WASZE wspomnienia, oczywiście – za WASZĄ pełną aprobatą i zgodą, zamieścić także na stronach internetowych naszej szkoły (http://www.zss-ns.internetdsl.pl), Stowarzyszenia Sądecka Samochodówka – współorganizatora jubileuszowych obchodów i inicjatora wydania monografii (https://www.sadeckasamochodowka.pl/) i na naszej jubileuszowej witrynie (http://www.65latsamochodowki.pl – w trakcie tworzenia).

Koleżanki i Koledzy Absolwenci,
Prosimy, zapraszamy, czekamy na WASZE teksty i zdjęcia! Czekamy także – oczywiście – na WAS w dniach jubileuszowego święta. Już dzisiaj zarezerwujcie sobie czas na spotkanie z WASZĄ SZKOŁĄ! Swoje wspomnienia i zdjęcia prosimy przesyłajcie na adres: biuro@sadeckasamochodowka.pl 

Dariusz Krupa
Prezes Stowarzyszenia Sądecka Samochodówka

Andrzej Góra
Dyrektor  Zespołu Szkół Samochodowych Stowarzyszenia im. Tadeusza Tańskiego

Pismo Prezesa do absolwentów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.