Eliminacja szkolne Olimpiady Logistycznej

4 października 2018 roku 35 logistyków i spedytorów z naszej szkoły przystąpiło do pierwszego etapu XI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Od lat za organizację imprezy odpowiadają nauczyciele ZSS p. Beata Floryan, i Dariusz Smolarski. To już kolejny raz, kiedy nasi uczniowie zmagają się z zadaniami branży TSL biorąc udział w tym wydarzeniu. Mając w pamięci sukcesy w tej dziedzinie, trzymamy mocno kciuki i życzymy powodzenia! Olimpiadą logistyczną otwieramy II Festiwal Logistyki w Zespole Szkół Samochodowych, czyli cykl imprez, spotkań z ludźmi pracującymi w transporcie i kontroli transportu dla uczniów naszej szkoły kształcących się w zawodach technik logistyk i technik spedytor. Honorowy patronat nad festiwalem objęło nasze Stowarzyszenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.