AUTO Spektrum – nasz nowy członek wspierający

Miło nam poinformować, że do grona członków wspierających naszego Stowarzyszenia dołączyła firma AUTO SPEKTRUM. 🤝👏
Auto Spektrum to autoryzowany salon i serwis samochodów marek Renault i Dacia zlokalizowany przy ul. 1 Brygady 2 w Nowym Sączu. Od 2013 roku jest częścią fuzji trzech dealerów z południowo-wschodniej Polski (Zodiac, Lisowski i Mador-Gadocha) posiadających już prawie 40-sto letnie doświadczenie w branży. W pierwszym roku wspólnej działalności Grupa Auto Spektrum znalazła się wśród TOP50 największych firm dealerskich w Polsce i utrzymuje się na tej liście do dziś zajmując wysoką 27 pozycję.
Auto Spektrum stale się rozwija i zwiększa zasięg swojej działalności będąc aktualnie największym dealerem marek Renault i Dacia w Małopolsce i na Podkarpaciu. Posiada oddziały w lokalizacjach: Kraków, Kryspinów, Wieliczka, Rzeszów, Tarnów oraz w/w Nowy Sącz.
Świadczy pełen zakres usług – sprzedaż samochodów osobowych i dostawczych, części i akcesoriów, serwis i usługi blacharsko-lakiernicze. Posiada również własny dział finansowy i ubezpieczeniowy, które przygotowują najkorzystniejsze oferty kredytowe, leasingowe i ubezpieczeniowe dla swoich klientów.
Auto Spektrum od lat włącza się w życie lokalnych społeczności m.in. uczestnicząc w organizacji pikników i festynów, wspierając lokalne fundacje, czy sponsorując dziecięce szkółki sportowe.
W tym roku ma przyjemność dołączyć do grona członków Stowarzyszenia „Sądecka Samochodówka”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *